Lokalne usługi


Terapia dla par Szczecin

Terapia dla par Szczecin Oferujemy naszym klientom skuteczną pomoc z zakresu psychoterapii i psychologii. Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów, którzy pracują w nurcie psychoterapii Gestalt. Nasz ośrodek powstał w rezultacie wspólnej pracy pięciu psychoterapeutów, których łączy przyjaźń i zamiłowanie do rozpowszechniania oraz udostępniania plusów wynikających z psychoterapii Gestalt większemu gronu odbiorców.

Dodany: 2019-06-04 | Kategoria: Lokalne usługi
Komentarze: 0


adres do rejestracji firmy kraków opinie

adres do rejestracji firmy kraków opinie Prowadzisz firmę, ale nie masz ochoty na płacenie ogromnych kwot za wynajem biura? Dopiero zaczynasz własną działalność gospodarczą i nie chcesz inwestować dodatkowych pieniędzy na wynajem placówki? Nasza firma ma do zaoferowania doskonałe rozwiązanie Twojego problemu. Wynajem wirtualnego biura to wspaniała opcja dla przedsiębiorstw, które na co dzień nie potrzebują stałej placówki. Biuro wirtualne kraków, czyli firma Office.

Dodany: 2019-06-04 | Kategoria: Lokalne usługi
Komentarze: 0


Fotograf slubny Gdansk

Fotograf slubny Gdansk in re fotografia ślubna od lat zajmuje się oprawą fotograficzną ślubów, głównie na terenie Trójmiasta i okolic. Ze szczególną dbałością o najmniejsze detale oraz pełnym profesjonalizmem, fotograf powoduje, że ten niepowtarzalny dzień dla Pary Młodej będzie mógł być wspominany na zawsze. A to.

Dodany: 2019-06-04 | Kategoria: Lokalne usługi
Komentarze: 0